Nasze standardy

Meble TITAN to nowa marka stołów i krzeseł stworzona w 2007 roku w Wielkiej Brytanii. Została opracowana na podstawie kilkunastu lat doświadczeń oraz najnowszych badan, technologii, rozwiązań i standardów w tej dziedzinie w celu rozwiązania konkretnych problemów i niedociągnięć. Spełnienie potrzeb i oczekiwań zróżnicowanych klientów. W związku z tym są one wolne od starych przyzwyczajeń, nawyków i 'złych’ praktyk. Meble wykonane są z wysokiej jakości i odporności poliuretanu, stali i laminowanej płyty MDF.


Prezentacja produktów TITAN

Zapraszamy do przeglądania katalogu z ofertą mebli marki TITAN FURNITURE

katalog on-line

Certyfikaty i gwarancja

Dostarczamy produkty najwyższej jakości dostępne w branży. Produkty certyfikowane, które przeszły szczegółową kontrolę jakości. Dziękuje temu pewnością oferujemy długi okres gwarancji na nasze produkty.

Oferujemy jedynie meble najwyższej jakości, które zostały w pełni skontrolowane pod względem ich wykonania oraz posiadają certyfikaty przemysłowe. Dzięki temu jesteśmy pewni naszych wyrobów i możemy spokojnie zaoferować długotrwałe gwarancje.
Wszystkie nasze krzesła posiadają standardową, 5, 10 i 20 letnią gwarancję. Ta standardowa gwarancja jest uwzględniana w przypadku, kiedy produkt był używany zgodnie z jego przeznaczeniem i w normalnych warunkach.


Krzesła Titan Furniture spełniają normy kolorów EN 1729 kodowania rozmiaru siedzisk. Z tego powodu produkty takie jak: Krzesło klasyczne lub Krzesło na płozach mają inny kolor stopki w zależności od rozmiaru krzesła.

Oznaczenia kolorami są następujące:

Zaprojektowane dla sal lekcyjnych

Zaprojektowane z myślą o środowisku szkolnym. Krzesła Titan są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Mocna oraz lekka konstrukcja pozwala stworzyć stymulującą klasę.

Ergonomiczne

Nasz asortyment oferuje rozległy wachlarz rozmiarów krzeseł, aby spełnić wymagania dzieci w każdym wieku. Kształt oparcia sprzyja pozytywnemu ułożeniu kręgosłupa, co niweluje ryzyko pojawienia się powikłań.

Wytrzymałe

Wytrzymała konstrukcja naszych mebli zaprojektowana została z myślą o najtrudniejszych warunkach. Zbudowane są z wyjątkowo twardego polipropylenu oraz stali. Wytrzymałość każdego z mebli testowana jest indywidualnie.

Bezpieczne

Zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu w klasach, nasze produkty są odpowiednio zabezpieczone oraz łatwe w utrzymaniu. Nie mają ostrych krawędzi ani elementów grożących zakleszczeniem.

Testowane niezależnie

Każdy z naszych wyrobów jest testowany zgodnie ze standardami wytrzymałości i stabilności.
- Norma ergonomii dla szkół: BS EN 1729:1
- Norma wytrzymałości i stabilności dla szkół: BS EN 1729:2

Recyklingowane

Czujemy się zobowiązani do tworzenia produktów przyjaznych dla środowiska. Całość surowców, które wykorzystujemy do budowy naszych mebli nadaje się do recyklingu.

Długowieczne

Jesteśmy przekonani o jakości naszych wyrobów. Cała nasz oferta zapewnia rozległe gwarancje, chroniące w wypadku uszkodzenia produktu.

ISO 9001

Stosujemy się do standardów produkcyjnych ISO 9001, upewniając się, że nasze produkty są zawsze najwyższej jakości. Dzięki temu być spokojny podczas składania zamówienia oraz nie musisz się martwić o długowieczność naszych produktów.