Meble z serii TC Office

Wszystkie materiały użyte w naszych meblach, krzesłach oraz stołach są starannie dobrane, zgodne z najwyższymi standardami i zgodne z certyfikatem ISO 9001. Współpracujemy z uznanymi na całym świecie producentem, aby upewnić się, że jesteśmy wstanie wprowadzić na rynek produkt jakościowy, który przetrwa próbę czasu i będą stanowiły wyjątkową pozycję na rynku.

Wszystkie blaty i drewniane regały produkowane są zgodnie z z normami FSC -Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej.

Prezentacja produktów TC Office

Zapraszamy do przeglądania katalogu z ofertą mebli marki TC OFFICE

katalog on-line

Planowanie przestrzeni

Prawidłowe planowanie zapewnia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Oferujemy usługę planowania przestrzeni, która daje możliwość optymalnego dostosowania miejsca pracy w bezpieczny i wydajny sposób. Nasz doświadczony zespół korzysta z najnowszego oprogramowania, aby zapewnić pełną usługę planowania.


Plany 2D

Nasze plany 2D zmieniają twoje pomiary w dobrze przemyślany obszar roboczy, który pasuje do Twoich szczególnych wymagań.

Plany 3D

Na postawie utworzonych rysunków 2D możemy dodać pełną aranżację pomieszczenia, wzbogacając nasze pomieszczenie np. o dywany, wykończenie ścian, wraz z pomysłami kolorystycznymi dopasowanymi do tożsamości Twojej firmy lub wykorzystując własne pomysły.

W kolejnym etapie możemy stworzyć wizualizację 3D, która pozwala zobaczyć efekt końcowy w jasny i klarowny sposób.

Podaj nam wymiary twojego pomieszczenia, a my stworzymy kilka możliwość układu mebli, które mogą ulepszyć twoją przestrzeń biurową.